Vývoj a prevádzka softvéru.

 

Softvérových framework nástrojov existuje mnoho. BusinessRadar začal obdobne, no s cieľom dosiahnutia Blackbox abstrakcie. Na základe stoviek úspešných projektov, našich 22 ročných skúseností a s využitím najnovších technológií sme v posledných 5 rokoch prepracovali náš produkt na úplne novú Verziu 7. S BusinessRadarom staviame na aktuálnych trendoch ako sú DevOps, Kontainery, Mikro Služby, REST a mnohých ďalších. Od jednej „maličkej“ firmy, úzkoprofilovej a flexibilnej, s priestorom na kreativitu, individualitu a rozvoj.

Najjednoduchší spôsob ako predpovedať budúcnosť je ju implementovať.
David Heinemeier Hansson – Softvérový vývojár

Služby a štandardizované softvérové moduly

V súčasností sa mnoho požiadaviek týka štandardizovaných softvérových modulov. Disponujeme rozsiahlou paletou v praxi overených riešení, ktoré môžu byť s využitím nepatrných nákladov, upravené presne podľa Vašich potrieb. Využitím vlastného prevodového mostíku typu REST ich môžete samozrejme využívať aj v iných programoch ako integrovanú externú službu.

 

Naše hlavné portfólio zahŕňa:

 

  • Modulárne webové rozhranie s Angularom, TypeScriptom a Sass pre jeho plnú individualizáciu
  • Spring Boot backend s XACML- integráciou, CSP- a XSRF- podporou pre maximálnu bezpečnosť
  • Napojenia na BPMN-, DMN- a CMMN- prípravou na podporu Vašich obchodných procesov
  • Spark-, JPA- a Spring Data- integráciu pre plnú flexibilitu dátových zdrojov

Softvér tretích strán

Napriek nezlomnej dôvere v náš BusinessRadar, ktorý je excelentný a flexibilný softvér vieme, že nie je možné aby bol naraz zavedený do všetkých oblastí. Skúsenosti nás naučili, že je výhodou pre našich klientov i nás samotných, využívanie technológií a softvérových nástrojov implementovaných špecialistami s veľkou podporou komunity. Pomocou otestovaného kódu a obrovského zdroja dostupných znalostí sa zabráni zdĺhavému či kvalitatívne nedostatočnému vývoju.

 

Práve preto sme sa rozhodli pre dve alternatívy. Na jednej strane spoliehame, všade kde to má zmysel, na softvér s otvoreným kódom. Zabránime tým dvojitej implementácii a dosiahneme zníženie závislosti od jediného výrobcu, čím redukujeme proprietárny kód. Na strane druhej  siahame podľa potrieb k dodávateľom v našom Synpulse ekosystéme. Pre oba prípady máme skúsené a špecializované tímy, ktoré prinášajú softvérové a odborné znalosti v jednotlivých odvetviach.

Individuálne softvérové moduly a riešenia

Každý podnikateľ je individuálny – priebeh procesov v správe, produkcii, predaji; rastúce odlišné požiadavky, meniace sa štruktúry v oboroch a nastavenia na nových zákazníkov vyžadujú často komplexné a individuálne úpravy. Stúpa dôležitosť potreby dobrého softvéru, ktorý dokáže promptne uspokojiť špeciálne požiadavky a dynamicky ich aj napĺňať. V kontraste s veľkými a štandardizovanými ERP-produktami je možné zobrazovať individuálne riešené procesy oveľa jednoduchšie a efektívnejšie.

Integrácie v stávajúcich prostrediach

Softvér od Profectu v žiadnom prípade neznamená opustenie stávajúceho systému. Vyvíjame rozširujúce a podporujúce nástroje k už existujúcej štruktúre, sebestačné doplnkové systémy alebo prevodové mostíky medzi jednotlivými využívanými systémami. V rámci DevOps sa budeme radi podieľať na integrácii nášho softvéru do Vašej Toolchain štruktúry.

Prevádzka

K našim riešeniam ponúkame profesionálnu podporu ITIL ako aj Hosting ako službu. Vieme Vám ponúknuť rovnakú starostlivosť, či sa už rozhodnete pre cloudový softvér v našom výpočtovom centre TIER4 alebo vo Vašej vlastnej infraštruktúre – postaráme sa o jeho dostupnosť, bezpečnosť a výkonnosť.