O nás.

 

Profect podporuje Vaše podnikateľské zmeny s cieľom dosiahnutia vysoko efektívneho účinku. Využívame možnosti, ktoré nám dnešný technologický pokrok prináša, a to na profesionálnej úrovni.

 

Spolu s našimi zákazníkmi vyvíjame pragmatické riešenia šité presne na mieru. Pri hľadaní správneho riešenia máme neustále na zreteli našu hlavnú zásadu a snažíme sa o personifikovaný spôsob dosiahnutia Vášho vytýčeného cieľa. Naša zásada je prosté avšak nestarnúce: „Poradiť a vykonať“. S expertízou a osobnou vášňou budeme radi pracovať aj pre Vás.

Rozkázal som, aby mi zo stajne priniesli môjho koňa. Sluha mi nerozumel.
Išiel som sám do stajne, osedlal svojho koňa a vysadol naň.
PRIELOM – FRANZ KAFKA

Náš tím.

 

V PROFECTE pracuje viac než 60 kolegýň a kolegov. Vnímame sa ako zodpovedný a kreatívny tvorca hodnoty procesov našich zákazníkov. V našom interdisciplinárnom tíme združujeme v prepočte viac ako 450 rokov pracovných znalostí.

Manažment.

profect-team-geschäftsleiter-arndt

Dr. Dirk Arndt
Predseda vedenia

Založil spoločnosť v roku 2007. Ako medzinárodne pôsobiaci a uznávaný Expert v téme digitalizácie predaja spolupracuje s veľkými a strednými spoločnosťami. Jeho hlavným zameraním je oblasť integrácie procesov, integrácie softvéru a využívanie Business inteligencie (BI) a Big Data.

Mike-Choi

Mike Choi
Riaditeľ

Mike má viac než 15 ročné skúsenosti s IT-Projektami z oblasti finančníctva a disponuje bohatými skúsenosťami z celého vývojového cyklu softvéru. Počas svojej profesionálnej kariéry viedol  rôznorodé softvérové projekty u ktorých sa špecializoval na platformu Temenos.

Je riaditeľom pobočky Profectu v Hongkongu.

profect-team-geschaeftsfuehrer-erb

Christoph Erb
Riaditeľ

Má viac než 20 ročné skúsenosti na poli finančných softvérových produktov. 14 rokov pracoval pre spoločnosť poskytujúcu spoločné bankové riešenia vo Švajčiarsku a z toho 10 rokov ako riadiaci manažér. Následne pomáhal bankám a poisťovniam v digitálnej transformácii.

Marek-Juhar

Marek Juhár

Riaditeľ

Marek začal svoju kariéru pred viac než 10 rokmi ako programátor webových stránok a za ten čas nadobudol ďalekosiahle skúsenosti v oblasti implementácie softvérových riešení.

V posledných rokoch zastrešoval rôznorodé projekty z oblasti finančných služieb.

Od roku 2021 pôsobí ako konateľ a vedúci pobočky v Bratislave.

profect-team-geschäftsleiter-meißner

Tobias Meissner
Riaditeľ

Začal svoju kariéru v Profecte roku 2008 ako softvérový inžinier. Zodpovedal za rôzne medzinárodné softvérové projekty zasahujúce do rôznych oblastí podnikania. Svoju prácu zameriava hlavne na oblasť riadenia a optimalizácie odbytu.

profect-team-geschäftsleiter-niggli

Konrad Niggli
Riaditeľ

Je partnerom v spoločnosti Synpulse a konateľom v spoločnosti Profect. Ťažiskom jeho práce je koncepčná a štrukturálna zmena v digitálnom zaisťovníctve. Nadobudol dlhoročné skúsenosti v oblastiach optimalizácie báze zákazníkov, optimalizácia a automatizácia procesov v zaisťovníctve ako aj optimalizácia či automatizácia CRM procesov.